Návrat na navigaci

Dřevěné podlahy, parkety, mozaiky, exotické podlahy

Nabízíme kvalitní klasické dřevěné podlahy s velkým P, pohledné s kouskem přírody ve Vašem domě. Pokud toužíte mít doma kus přírody a teplo domova umocnit přírodní dřevěnou podlahou, pak nás neváhejte kontaktovat, abychom Vám pomohli orientovat se v široké nabídce dřevěných podlahových krytin. Při pohledu na nádherné kresby dřeva v ploše podlahy rázem pochopíte větu klasika: "nejlepším umělcem je příroda" a můžete se tak každý den těšit z podlahy, po které budete chodit s radostí.

Narowood Buk lehce pařený classicNarowood Dub evropský classicNarowood Hevea naturellNarowood Merbau naturellNarowood Panga naturellNarowood Teak classic

Základní rozdělení dřevěných podlahových krytin:

 • Masivní dřevěné podlahy
 • Palubky
 • Parkety
 • Exotické podlahy
 • Mozaiky
 • Zámecké kazety
 • Dvouvrstvé dřevěné podlahy
 • Provedení pero/drážka (evropské i exotické dřeviny)
 • Třívrstvé dřevěné podlahy se zámkovým spojem (možnost instalovat jako plovoucí systém)
 • Jednolamelové (selská prkna)
 • Dvoulamelové
 • Třílamelové (parketový design)
 • Dýhované dřevěné podlahy se zámkovým spojem (možnost instalovat jako plovoucí systém)

Pokud hledáte vhodnou dřevěnou podlahu, zamilovali jste se do zámeckých kazet, nebo u známých viděli nějakou exluzivní například bambusovou podlahu, zastavte se v naší vzorkové prodejně, nebo si s námi domluvte schůzku, rádi Vám ukážeme vzorky jednotlivých podlah, které máme v nabídce, vše Vám vysvětlíme, zpracujeme cenovou nabídku a doporučíme nejvhodnější řešení pro Vaše konkrétní prostory. Samozřejmostí je zaměření místnosti a případné vystěrkování podlahy a další úpravy související s přípravou podkladové plochy pro pokládku podlahy, doprava na místo, položení a finální úprava před následným předáním zákazníkovi. Naše společnost je rovněž pojištěna proti případným způsobeným škodám, takže můžete být v naprostém klidu a užít si výsledek naší práce, Vaši novou podlahu dle Vašeho přání a fantazie.

Exotické parkety

Na rozdíl od evropských dřevin jsou odolnější a tvrdší. Většina exotických parket se vyznačuje nejen vysokou odolností, ale také exkluzivním vzhledem.

Bambusové parkety

Jako materiál pro podlahy je bambus žádaný především díky objemové stabilitě, malé bobtnavosti a smršťování. Bambusové podlahy vynikají svojí tvrdostí. Z architektonického hlediska nabízí možnost jiného ztvárnění interiéru. Aby bambusová podlaha byla trvalá, záleží také na správné pokládce a ošetřování.

Bambusové podlahy patří mezi přírodní materiály. Dodávají se jako hotové dílce tvz. "fertig parket". Mezi barvou a texturou může proto dojít k rozdílům. Je prakticky nemožné, aby byly úplně stejné. Výrobci se snaží třídit a balit k sobě bambusové parkety se stejným odstínem. Přesto doporučujeme, aby se podlaha umisťovala podle barev, textury a velikosti atd. a aby barva působila co nejvíce přirozeně a harmonicky.

Vícevrstvé parkety

V nabídce vícevrstvých podlahových krytin naší společnosti naleznete dvě možná řešení a to třívrstvé a dvouvrstvé dřevěné parkety.

Třívrstvé dřevěné parkety

Třívrstvá podlaha patří mezi módní trendy mezi podlahovými krytinami. Pokládka třívrstvých parket je velmi jednoduchá a rychlá. V případě rekonstrukce nebo stěhování lze podlahu velmi rychle rozebrat a znovu položit.

Po dlouholetém užívání dochází k přirozenému opotřebení, nejčastěji k poškrábání vrstvy laku. Síla nášlapné vrstvy umožňuje několikrát provést renovaci, přičemž podlaha zůstává stále stejně krásná.

Dvouvrstvé dřevěné parkety

Tímto názvem označujeme hotové podlahové dílce o rozměrech 420 (490) x 70 mm a tlouštkách 11 nebo 14 mm. 4 vrstvy ekologického laku tvrzeného UV zářením vytváří dokonalou povrchovou úpravu.

Konstrukce a způsob pokládky (celoplošné lepení) eliminuje negativní jevy u klasických parketových vlysů a třívrstvých parket jako např. praskání, rozesychání, hlučnost, obtížnost montáže a lakování.

Nízká konstrukční výška upřednostňuje použití těchto parket v kombinaci s dlažbou, koberci či jinými materiály.


Copyright © 2007 WebDesign | Mapa webu