Návrat na navigaci

Plovoucí podlahy

Firma Tomáš Podzimek - Podlahové krytiny nabízí plovoucí podlahy (dřevěné, laminátové, korkové) vysoké kvality a za výhodné ceny. V rámci našich služeb nabízíme kompletní servis zahrnující – prodej podlahových krytin, montáž podlah i jejich technický servis (údržba podlahových krytin, poradenství). Mezi doplňkové služby patří - zaměření, prodej, pokládka, renovace, lakování, voskování atd.

Plovoucí podlahy jsou mechanicky odolné (vůči oděru, působení chemikálií, propálení). Výhodou plovoucích podlah je jejich snadný úklid (vysávání, vytření, zametení...).

Laminátové plovoucí podlahy

Laminátové plovoucí podlahy jsou díky efektnímu vzhledu, jednoduchosti a rychlosti pokládky současnou jedničkou na trhu podlahových krytin.

Laminátová plovoucí podlaha je tvořena lamelami, které se lepí pouze v drážkách, nikoli k podlaze. Jako materiál se pro tvorbu těchto plovoucích podlah používá přírodní dřevo nebo laminát.

Plovoucí laminátová podlaha - DubPlovoucí laminátová podlaha - Pinie OregonPlovoucí laminátová podlaha - Pinie Verde

Dřevěné plovoucí podlahy

Dřevěné plovoucí podlahy působí vzhledově sice lépe než laminátové podlahy, ale narozdíl od nich nejsou tak odolné. Dřevěné plovoucí podlahy jsou citlivější na vlhko, nebo sucho a vyžadují pravidelnou péči a údržbu.

Dřevěné plovoucí podlahy doporučujeme proto spíše do místností s méně náročným provozem, například do obývacího pokoje. Běžné dřevěné podlahy mají tloušťku okolo 15 mm a jejich hlavní výhodou je, že je můžeme opakovaně zbrousit a zrenovovat.

Plovoucí dřevěná podlahaPlovoucí dřevěná podlaha - Dub selské prknoPlovoucí dřevěná podlaha - Jasan Magnum

Copyright © 2007 WebDesign | Mapa webu