Návrat na navigaci

Pryžové podlahoviny

Pryžové podlahoviny patří k tradičním materiálum, které se vyznačují dekorativností, trvanlivostí a svými vlastnostmi jsou blízké přírodním materiálum. Pryžové podlahoviny rozdělujeme na hladké, dezénové, penízkové a elektrostatické (tzv. dielektrické koberce).

Pryžové podlahoviny nevyžadují po instalaci základní čištění. Nabízené druhy designu s hladkým povrchem a více než 100 různých barev (zahrnuty v tzv. standardním programu) poskytují téměř neomezené možnosti prostorového řešení.

Podlahové krytiny - Dekor 1Podlahové krytiny - Dekor 2Podlahové krytiny - Dekor 3Podlahové krytiny - Dekor 4Podlahové krytiny - Dekor 6Podlahové krytiny - Dekor 7

Pryžové podlahy

Pryžové podlahy se vyrábějí z umělého i přírodního kaučuku. Jsou měkké a velmi pružné. Pryžové podlahy se vyznačují dlouhou životností. Výborně tlumí tzv. kročejový hluk. Výhodou pryžových podlahy je, že se snadno čistí a hlavně na nich není vidět vrypy po podpadcích či botách s hrubou podrážkou.

V naší nabídce je velké množství dekorů, vzorů a barev. Životnost pryžové podlahy je minimálně 30 let.

Vícevrstvé PVC

Moderní design, výhodná cena, odolnost a zejména pružnost jsou největšími trumfy podlahoviny z polyvinylchloridu (PVC). Současné moderní PVC podlahy už dávno nejsou co bývaly a nabízí obrovské množství dekorů. V případě, že je PVC podlaha odborně položena, tak je od plovoucí podlahy téměř k nerozeznání. PVC podlahy účinně tlumí kročejový hluk a jejich velkou výhodou je to, že jsou vysoce odolné při kontaktu s vodou. Záruka na odborně položené PVC podlahy činí 20 let.

Přírodní linolea

Základními surovinami pro výrobu přírodního linolea jsou recyklovatelné přírodní látky, mezi které patří např. lněný olej, korková moučka, pryskyřice, vápenec či pigmenty. Přírodní linolea jsou měkká, pružná a velmi odolná. Přírodní linolea jsou zespodu opatřena vrstvou jutové textilie.

Údržba těchto podlahovin je velmi snadná a provádí se buď prachovým mopem nebo mokrou cestou. Přírodní linolea jsou vhodná pro astmatiky, protože se z nich uvolňuje lněný olej, který zabraňuje množení bakterií na povrchu. Životnost přírodního linolea je přibližně 50 let.


Copyright © 2007 WebDesign | Mapa webu